Portal sponsoruje Spółdzielnia Socjalna Complex.

Naszym celem jest dostarczenie doskonałej jakości usług w przystępnych cenach. Swoje założenia realizujemy przy pomocy modelu aukcyjnego, w którym to klient opisuje swoje oczekiwania a firmy składają oferty. Wygrywa najtańsza oferta spełniająca oczekiwania zamawiającego. Składając zlecenie do wyceny na naszym portalu możesz być pewien, że nie przepłacisz za usługę.

Składanie zapytanie jest proste i trwa zaledwie kilka sekund. Zamawiający otrzymuje odpowiedzi telefonicznie od naszego agenta lub poprzez pocztę elektroniczną na wskazany adres email.

Jeśli zamawiający nie ma wiedzy technicznej lub ma problem z opisaniem zlecenia dla firm które podejmują się wyceny, może wtedy skontaktować się z jednym z naszych agentów na numer 536 511 725 w celu otrzymania bezpłatnej pomocy i doradztwa. Jeśli klient ma takie życzenie, może złożyć zapytanie cenowe bezpośrednio podczas rozmowy telefonicznej z agentem.

Termin na wykonanie zlecenia jest definiowany przez zamawiającego. Wyceny dostarczane są średnio co 6 godzin od momentu złożenia zlecenia. Przy zleceniach bardziej skomplikowanych ten okres może się wydłużyć. Im dłuższy czas trwania wyceny tym potencjalnie więcej złożonych wycen do analizy.

Podczas składania zamówienia proszę pamiętać o podaniu terminu do którego zlecenie musi zostać wydrukowane i dostarczone do zamawiającego.

S.S.COMPLEX życey państwu udanych zakupów.

Obecnie trwają prace nad portalem.

W celu wyceny zleceń prosimy o kontak telefoniczny pod numer

536 511 725

lub e-mail na adres biuro@wycenadruku.pl.
Zespół WycenaDruku.pl pozdrawia serdecznie